imagine articol

Programul meciurilor la turneul muresean

Echipa noastra de seniori va participa, in perioada 11-13 septembrie, la turneul de pregatire Cupa Mures. Adversare vor fi gazdele de la BC Mures, Energia Targu Jiu si echipa secunda a muresenilor (inscrisa in Liga I), aceasta luand locul participantei din Serbia. Jocurile vor avea loc in Sala Polivalenta, iar intrarea va fi, cel mai probabil, fara bilet. Iata si programul meciurilor echipei noastre:

  • Joi, 11 septembrie, ora 18: U-Banca Transilvania - BC Mures II(ora 20: BC Mures - Energia Rovinari)
  • Vineri, 12 septembrie, ora 20: BC Mures - U-Banca Transilvania(ora 18: Energia Rovinari - BC Mures II)
  • Sambata, 13 septembrie, ora 10.30: Energia Targu Jiu - U-Banca Transilvania(ora 12.30 BC Mures II - BC Mures)

Parteneri

BT
CompexitPrimaria Cluj NapocaAegon
Regina MariaBoschKineticPeakVisit Cluj