imagine articol

Kyndall & Paul au spus "Servus, Mosule!"

Sportivii nostri Paul Chetreanu si Kyndall Dykes au participat aseara la campania "Servus, Mosule", organizata la Polus Center de cotidianul Servus_Cluj.

Baschetbalistii nostri au fost asaltati de copiii care participau la concursul de colinde si impodobit brazi, cei doi dand entuziasmati autografe minute in sir. “A fost foarte placut sa vad atatia copii entuziasti. Este o atmosfera placuta acum, in preajma sarbatorilor de iarna. Sarbatori fericite la toata lumea !”, a spus Kyndall Dykes, vizibil emotionat.

Paul Chtreanu i-a indemnat pe copiii prezenti sa faca sport pentru a creste cat mai sanatos. “Este o mare placere sa vad atatia copii la un loc. Nu uitati sa faceti miscare in fiecare zi, pentru ca asta va va ajuta in viata. Va asteptam anul viitor la meciurile echipei noastre! Sarbatori Fericite!”, le-a spus Chetreanu copiilor prezenti in numar mare.

In sectiunea "Galerii foto" gasiti mai multe imagini de la eveniment.

Parteneri

BT
CompexitPrimaria Cluj NapocaAegon
Regina MariaBoschKineticPeakVisit Cluj